0 0 0

Обслуговування клієнтів

JOYO Crunch Distortion JF-03

(0 відгуків)

2100.00грн 2900.00грн

Наявність: Є в наявності

JOYO Crunch Distortion JF-03 - це педаль ефектів, яка переносить вас в епоху британського класичного року з його характерним звучанням дісторшена. Ця педаль дарує неймовірний сустейн і можливості для творчості завдяки трьом регулюванням: Gain, Tone та Volume.

При низьких налаштуваннях ви отримуєте блискучі тембри у стилі AC/DC - чистий, проникливий звук, який просто захоплює слухача. Перемикнувши на середні налаштування, ви опиняєтеся на території G N’Roses з їх характерним, енергійним звучанням, яке змушує вас рухатися разом з музикою. Але, коли ви відправляєте Gain на максимум, ви відкриваєте двері в класичний світ Ozzy O та Metallica з їхніми потужними, насиченими звуками, які додають вашій музиці відчуття силю та енергії.

Живлення від 9в батареї або 9в DC адаптера (не входить до комплекту), що забезпечує їй максимальну мобільність і зручність. Технологія True Bypass гарантує, що коли ефект вимкнено, ваш звук залишається чистим.

JOYO Crunch Distortion JF-03 - це не просто педаль ефектів, а ковзання по шляху класичного року, яке додасть вашій музиці нових вимірів і можливостей.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Рекомендовані товари

Наші Контакти

Україна м. Львів

muzbox.lviv@gmail.com

+38 093 066 81 08

+38 097 263 07 36

Ми В Соціальних Мережах